Technolife

Kadir Doğulu Kimdir, Kadir Doğulu’nun Hayatı, Kadir Doğulu Resimleri

istanbul Ocak 12, 2013 Ünlüler 2 Yorum
Kadir Doğulu Kimdir, Kadir Doğulu’nun Hayatı, Kadir Doğulu Resimleri

Kadir Doğulu hakkında sizlere faydalı bir yazı hazırladık. Kadir Doğulu (Abdulkadir Doğulu) gerçek ismidir. 14 Ekim 1979′da Mersin’de ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın çocukları olarak dünyaya geldi, 1.78 boyundadır ve 5 kardeştir.

Kardeşlerinden Kemal Doğulu‘da tanınmış bir isimdir. Kadir Doğulu tüm kardeşleriyle arkadaş gibi olduğunu söylüyor. Ev hanımı bir anne ve işçi emeklisi bir babanın çocukları olarak dünyaya geldi. Babalarının çalışmak için ABD’ye gitmesiyle de erken yaşta sorumluluk altına girip çocuk yaşlarda iş hayatına atıldılar.

Kadir Doğulu, 10 yaşında mahalle esnafının yanına girdi. Abisi Kemal Doğulu yaz aylarında bisikletçide, bakkalda iş yaptı. Cafe ve bar işletmeciğini çok seviyordu. 2000 yıllarında abisinin yanına İstanbul’a  geldi. Önce Beyoğlu Frape’de işe girdi. Ardından Refika’da çalıştı Cafe City ve Buz’da garsonluk yaptı.

Salomanje’de cumartesi pazar günleri mutfakta ekmek pişirip kahvaltıları hazırladı. Bir süre sonra bu işe iyice kafayı taktı. Biriktirdiği paralarla Barcelona ve Roma’daki cafeleri ve restoranları inceledi. Oradaki yemekleri tattı. Türkiye dönüşü House Cafe’de işe girdi.

İki sene işletmecilik yaptı.Birçok kişi onların ismini Kadir Doğulu’nun Hande Yener’le yaşadığı aşktan sonra duydu. Ama işin aslı öyle değil. Doğulu Kardeşler 10 yılı aşkın süredir aralıksız çalışıyor. Kemal Doğulu, Hande Yener’den Demet Akalın’a pek çok kişinin imaj danışmanlığını yapıyor. Klip ve fotoğraf çekiyor. Kadir Doğulu, aynı zamanda bir menejerlik şirketi sahibi.

kadir dogulu Kadir Doğulu Kimdir, Kadir Doğulunun Hayatı, Kadir Doğulu Resimleri

Kadir Doğulu

Technolife.net olarak bu yazımızda Kadir Doğulu kimdir ve Kadir Doğulu’nun hayatı hakkında bilgi sunduk. Siz de Kadir Doğlu hakkında yaorum yazmak isterseniz, aşağıdaki Yorum bölümümüzü kullanabilirsiniz.


Yazar Hakkında

2 Comments

  1. aslan Mart 16, 2013 at 8:00 am

    çok yakışıklısın sana bayılıyorum senin bende posterlerin var

  2. yusuf Mart 22, 2013 at 10:08 am

    pis yedili dizisinde çok güzel oynuyorsunuz benim fevzi hocam size çok benziyor sizi gazi antep e bekliyoruz günçiçekten hiç ayrılma

Yorum yap